Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-22, 09:20   #3335
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Domi_00 Pokaż wiadomość
Mamaya, nigdzie nie słyszałam o tym, że maluchy karmione piersią trzeba poic wodą. Wręcz przeciwnie, wszystkie położne i pediatrzy mówili mi, że przy kp nie trzeba. Jak jest gorąco to należy dziecko po prostu częściej przystawiac. A spotkałam wiele osób, które mogłam zapytać o radę. Nie wiem zatem skąd aż tak radykalna opinia...[emoji6]


Agatka, gratulacje! [emoji255][emoji255][emoji255]
Ja karnie KP i przepajam małego niby mi mówili ze nie trzeba ale mimo wszystko tak jest lepiej
Jak nie chce to i tak się nie napije a pierwszy pokarm jest do napicia a ja odciagam trochę bo ma wzdęcia straszne poza tym podaje mu asmag to muszę go rozpuścić w czyms
Na wzdęcia polecał kropelki Sab simplex i na jelita biogaia probiotyk i kupa łatwiej idzie
A mały miał takie bóle brzucha -kolki i jem kminek( położna mi doradziła) można tez przełamać woda z kominkiem dziecko i powiem wam ze juz SA pierwsze efekty tego moje dziecko się uspokoiło i juz tak go nie boli
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora