Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - depilacja laserowa a depilacja woskiem
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-02, 19:28   #20
Heru19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 970
Dot.: depilacja laserowa a depilacja woskiem i inne

Korzystając z istniejącego wątku proszę o radę!
Mam włoski ciemne i silne najbardziej na łydkach najmniej na wewnętrznej stronie ud.
Długi czas wojowałam z maszynką co niewiele dało bo goląc się wieczorem rano już czułam rosnącą "szczecinkę", włoski wiadomo coraz silniejsze. Kremy do depilacji obrzydzają mnie zapachem, marnymi efektami, kosztownością też jak tak policzyć ile tubek trzeba zużywać na miesiąc. Próbowałam depilatora przez rok, faktycznie włoski są słabsze, bardziej miękkie ale jak szybko rosły tak rosną dalej po 3-4 dniach są idealne żeby je wydepilować i bledsze nie są ani o drobinę. Myślałam, że może nie ta długość, bzdura! czy dłuższe czy krótsze, średnie nadal rosły tak samo. Czy depilacja woskiem zadziała inaczej niż depilator? Fakt, że polega w sumie na tym samym dlatego mam wątpliwości czy efekt nie będzie taki sam jak przy depilatorze i jest sens sobie w ogóle nadzieje robić. Co z laserami? tymi domowymi czy u kosmetyczki? jak to się przedstawia cenowo? po necie kopałam dużo ale jakiś konkretnych informacji a zwłaszcza wiarygodnych to brak.
Heru19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując