Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-27, 21:40   #29
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;52917766]Korah, a co to za sklep italbioeco, bo nie mogę znaleźć

Jeśli jest taka opcja, to ok- np. na ecco-verde jest strona polskojęzyczna i nawet darmowa wysyłka do PL od 169,99zł.[/QUOTE]

To lista sklepów taka moja prywatna była, którą już jakiś czas temu robiłam, możliwe, że niektóre sklepy już nie istnieją.

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
no ale umiesicilas na poczatku liste zagranicznych sklepow, a te moje z tego co mi wiadomo wysylaja poza DE

edit ok najoba mozemy wywalic do PL akurat nie wysylaja
ale reszta widze ze raczej tak
To nie ja robiłam listę, skoro wysyłają to super, wrzuciłam po prostu link do Twojego postu ze sklepami niemieckimi (patrz końcówka pierwszego postu), bo chodzi o to, żeby post główny nie był zbyt rozwlekły, jeśli masz więcej sklepów to śmiało wpisuj edytując swoją listę

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

siem witam serdecznie z Paniami
bardzo się za Wami stęskniłam
kosmetycznie to u mnie strasznie nudno...ciągle kupuje te same sprawdzone rzeczy - do włosów arganki, do twarzy 100% pure, do intymnej argital, do ciała masła z pata...
zamówiłam w międzyczasie chyba z 10 paczek z iherba ale kosmetycznie tylko na mydło się skusiłam - kokos i papaja noubian heritage - boskie jest, wręcz uzależniające
kilka nowości na fotce, wszystko nietkniętę, więc nie wiem co i jak
aktualny problem to wypadające garściami włosy (dalej karmię), od zawsze miałam 5 na krzyż....teraz to już nic nie zostało


co za wit c łykasz, że po 3 gr masz rewolucje? robiłaś kalibracje?
Witaj, super fotka

Robiłam. Nie mówię, że tak mam przy 3 gramach, tylko powyżej, przy 3 jest ok, ale czasem mi się sypnie więcej, nie są to jeszcze rewolucje, po prostu dyskomfort podczas korzystania z toalety, uczucie pieczenia, myślę też, że maks 3 g mi wystarczają, bo widzę pozytywne skutki nawet przy 1,5-2g czystej witaminy.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-09-27 o 21:43
Korah jest offline Zgłoś do moderatora