Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Benzacne
Wątek: Benzacne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-13, 10:34   #104
Khadaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 190
Dot.: Benzacne

Widzę, że dawno nikt nie udzielał się w tym temacie. Jednak chciałabym go wznowić.

Kiedyś zmagałam się z trądzikiem. Później, po braniu tabletek antykoncepcyjnych, wszystko ładnie się wygoiło i zostały tylko pojedyncze krostki przed okresem. Teraz na brodzie mam takie małe grudki, wielkości zaskórników, jednak białe i dość widoczne, z których po pewnym czasie tworzą się ropne krostki ;/. Obecnie już tyle tych krostek urosło i uformowało się w normalnego pryszcza (tak wiem, brzmi okropnie ;p), że tych białych nie zostało wcale tak dużo. Zaczęłam stosować Benzacne, właśnie na nie. Stosuję drugi dzień na brodę i troszkę na policzki, gdzie akurat pojawiły się krostki z okazji okresu i nie powiem... To wszystko wygląda jakby lepiej. Mam wrażenie, że wągry również nieco zbledły. Ale zauważyłam, że w miejscach, gdzie nie stosuję kremu i skóra jest gładziutka pojawiła się taka chropowatość. Czy Wy też coś takiego miałyście?

Dodam, że stosuję Benzacne tylko na noc, w na prawdę niewielkiej ilości jak jest to napisane na ulotce. Nie mam żadnego łuszczenia się skóry, nie jest nawet czerwona po nałożeniu. Nie piecze mnie nic, jedynie nieco swędzi mnie skóra. Na dzień stosuję jako nawilżacz Cetaphil.
Khadaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując