Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-15, 17:34   #2243
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sokzkaralucha Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. Ogólnie- jestem szalona. Kupiłam po prostu oba (dwa ostatnie), bo stwierdziłam, że lepiej niech koszty wysyłki rozbiją się na dwa zestawy. Ewentualnie oddam/odsprzedam powtarzające się pojedyncze sztuki z zestawu jak już sobie wszytko zestawię.

Stwierdziłam, że zestaw 2 będzie optymalny jeśli chodzi o oko i z niego nie zrezygnuję, natomiast i tak opłaca zamówić mi się ten większy zestaw, bo dokupowanie pędzli pojedynczo jest dość drogą zabawą.

Teraz czekam, aż dotrą. Jestem ich niesamowicie ciekawa oraz różnicy między syntetykami i naturalnym włosiem (te posiadane przeze mnie są z naturalnego, kupione za grosze).
Rozwiązanie idealne
Pewnie i tak wszystkie sobie zostawisz, ale tak to jest, dobrze jest mieć podobne pędzelki do nakładania różnych kolorów cieni. Daj znać jak się sprawują

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Rukmini Pokaż wiadomość
Mi pewną ulgę przynosi kupowanie pędzli na prezent dla młodszej siostry lub szwagierek. Kupuję, zamawiam i czekam aż przyjdą... (kocham to czekanie), a z drugiej strony nie mam wyrzutów sumienia, że to znów dla mnie.
Teraz rozważam zamówienie czegoś dla mojej siostrzyczki, ale ona ma urodziny dopiero w czerwcu!! (a już jej kupiłam kilka drobiazgów na wyprzedażach).
Genialny sposób! Robię podobnie, tylko, że na prezenty zamawiam już wypróbowane i zatwierdzone pędzle. Chyba pomyślę o Twoim systemie
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując