Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-14, 13:31   #3580
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Właśnie ja bym chciała coś czym bezpieczenie mogłabym oczy zmywac bez ryzyka podrażnień, pieczenia itp. Tylko tak za 80 zł maksymalnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie w grę wchodzi tylko i wyłącznie micel, najlepiej Bioderma, ale Garniery i Mixy też spoko.
Mleczkom i olejkom mówię nie


Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Mi przypomina mix Angela czerwonego z Angel Muse Podoba mi się, ale nie wiem czy brać, skoro takie podobne do tych co już mam
Czerwony Angel pachnie Ci inaczej niż niebieski?

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Endzi, Wonder Woman - jak te czyściki w słoiczku - warto??
Cudny jest. Rewelacyjnie oczyszcza wielowarstwowy mejkap (baza, podkład, puder itd). Zawsze musiałam się bawić najpierw micelem, potem pianką albo żelem a tutaj doczyszczenie jest bardzo mocne.
W dodatku skład jest na tyle naturalny, że ten produkt musisz przechowywać w lodówce. Wiadomo, latanie do kuchni żeby umyć twarz jest ciut upierdliwe, ale bierze się to stąd, że używasz naprawdę świetnego produktu.
Ja mam wersję z cytrynką, bo uwielbiam witaminę C w pielęgnacji. Ale ta druga chyba też fajna-Tuskówna poleca

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Oj tam oj tam. Ja mam do odebrania 2 szminy z MACa za opakowania, ale specjalnie zwlekam z tym, żeby wykończyć kilka szmin posiadanych. Dodatkowo dopiero co dostałam mini szminkę z Estee i zamówiłam ten zestawik. Jak już wczoraj mówiłam mini perfum nie lubię więc więcej niż pewne, że oddam mamie. Szminkę całkiem możliwe, że też. Po co klikałam? Okazja była.

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------


Korinka nie ma się co przejmować. Na pewno coś lepszego na Ciebie czeka. Zdrówka!
Jedno pytanie. Jak Wy to robicie, że zużywacie kolorówkę na tyle żeby nazbierać te opakowania z MAC?


Początek dnia miałam wstrętny, ale teraz jestem podjarana
Dotarła torebka - jest wspaniała. Nie dość, że kolor świetny na jesień (taka wisienka z kroplą burgunda), to można kombinować z fasonami- 2 wersje do łapy i 2 wersje na ramię

Dotarł rozświetlacz Victorii - przepiękny. Opakowanie kojarzy mi się z flakonem Black Orchid Toma Forda Majstersztyk. Sam produkt też zapowiada się świetnie, ale musimy pobyć jeszcze z sobą trochę sam na sam przed lustrem

Dotarła też niespodzianka - książka z wygranego konkursu Miały być jakieś kosmetyki, ale kryminał ucieszył mnie nawet bardziej, bo nie mogę się wygrzebać spod cosmetixów

Upiekłam ciacho, oldskulowego Kopca Kreta i mogę się zbierać do świetnego weekendu-bo taki byc musi
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując