Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-06, 16:50   #1461
AnnGe
Raczkowanie
 
Avatar AnnGe
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 242
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Normotonia, nie masz ciemnej oprawy oczu

Ann, to może nie jesteś Cool? Ja w taki sposób (makijaż) określiłam siostrę jako Jasną Wiosnę, nie Ciepłą, bo chłodne kolory (np. chłodny róż, w którym ja wyglądałam jak topielica) jej pasują.
Też sie nad tym zastanawiam...Ja załapałam się na analizę w salonie kosmetycznym, a że nie moglam sie zdecydować pomiędzy prawdziwym latem, prawdziwą zimą a intensywną wiosną, to mi to pomogło. Dziwi mnie tylko że w ubiorze jest ok choć przyznaje, wybrałam tylko 4 czy pięć odcieni, które pasuja chyba każdem, ale z makijażem to jakaś lipa Do tego mam brązowe oczy z zielonymi wstawkami, a chodne cienie najzwyczajniej nie pasują. Próbowałam też cieni i kolorów łagonego lata, ale są niestety zbyt zgaszone. Z resztą pani stwierdziła juz na samym początku - nie widzi we mnie ciepłych barwinków....

Na codzień używam cieni z avonu - Pink sands ( chyba Agnes ich tez używa - a jest jesienią...), teraz kupiłam Maybelline Diamond Glow, Coral drama - jak sama nazwa wskazuje raczej ciepłe, ale sprawdzają się świetnie chyba jestem nieanalizowalna Ostatnia próba - zamówiony cień z avonu - Stopping pink, nie jestem tylko pewna czy to prawdziwe lato czy już prawdziwa zima
__________________
Milenka 21-08-2009
Marcinek 31-10-2005
AnnGe jest offline Zgłoś do moderatora