Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - prostowanie przegrody nosowej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-03, 21:48   #23
Lenny84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: prostowanie przegrody nosowej

Witam mam pytanie do doktora.
Od kilku lat(7) mam problemy z uchem i nosem. Podczas przełykania śliny coś mi pstryka w lewym uchu. Miałem oglądaną trabkę słuchową kamerą i wyszło że jest ok. Miałem również, unieruchowmiony staw skroniowo żuchwowyna 2 tygodnie- nadal to samo. Ponadto lewa dziurka nosa jak jakby w odczuciu strasznie duża, kiedy oddycham to czuję zimne powietrze w przełyku, natomiast lewa jest często zatkana. Często rano po przebudzeniu coś mnie boli w chrząstce w nosie. Problemy się bardzo nasilają jeśli wypiję w dzień ok 2 kawy albo dużo coli- nie wiem, może jestem uczulony na kofeinę, ale po wypiciu ucho mi się bardziej zatyka, czasem boli, mam tak sucho w nosie, jestem bardzo niespokojny i często mam różnego rodzaju paranoje. Byłem wczesniej u lekarza(4 lata temu) który mi powiedział że ma przerost małżowiny nosowej i 3 stopień skrzywienia przegrody, ale nic z tego nie zrozumiałem, zapisał mnie na operacje ale się bałem i z niej zrezygnowałem. Prosze mi powiedzieć czy poprzez zabieg wyprostowania przegrody problemy z uchem miną czy to ma jakiś związek?
Lenny84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując