Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-29, 20:23   #2854
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
A co do szamponu: konsystencja bajeczna...biały jak mleko, gęsty jak szampon, mocno pachnący migdałem...nie mogę przestać wąchać. Jutro pierwsze mycie włosów no i napiszę jak się sprawuje..ale wiecie co, tak pachnie, że mogłabym go zjeść. Wypić???

Reszta nabytków:
- masło shea nierafinowane..tak się skusiłam, bo ruskie masło mi się kończy. Pachnie jak olejek arganowy, gęste, ale sprawdzałam na dłoni - całkiem fajnie nawilża. Jutro po kąpieli wmasuję i zobaczymy.
- afrykaskie czarne mydło. Mój nr 1. jedyny i niezastąpiony.
- próbka masła kakaowego. Pachnie kawą. Zobaczymy.

P.S. jak szampon się sprawdzi, to na DDD pewnie zamówię jeszcze jeden, no i może na żele pod prysznic się pokuszę

Padłam Czyżby jakiś talent nam się na wątku objawił?
czekam na dalsze relacje, ale zapowiada się, że trzeba go mieć

piękne zdobycze



---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43949250]http://eco-esthetique.pl/mleczko-do-...owym-p-44.html[/QUOTE]


jaką ma pojemność? bo w sklepie takiej info brak
nie ma ich w DDD, a wysyłka samego balsamu 7,50 zł, a nie mam nic na oku od nich innego. muszę poszukać

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
nie można...

EPONA ta klacz?
nie było podane od jakiej klaczy
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2013-11-29 o 20:38
beeets jest offline Zgłoś do moderatora