Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-30, 18:49   #1
Nikesta
Raczkowanie
 
Avatar Nikesta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 143

Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?


Witam
Mój chłopak zastanawia się nad podjęciem pracy w policji. A konkretnie złożył papiery na tzw. dobór o ile dobrze to nazywam. Jeśli zda testy to dostanie się do szkółki policyjnej na bodajże pół roku. Szczerze to mam mieszane uczucia związane z jego wyborem. Oczywiście do samego zawodu jak i ludzi go wykonujących nic nie mam, choć wpływ na moje nastawienie ma kilka przykrych sytuacji związanych z policją, ryzyko związane z wykonywaniem tej pracy oraz właśnie opinie zasłyszane na temat samej szkółki policyjnej - w skrócie: facet po szkółce zmienia się o 180 stopni. Zapewne nie tyczy się to wszystkich i proszę o nie linczowanie mnie za szerzenie stereotypów.
Chciałabym spytać o opinię przede wszystkim dziewczyny/kobiety które były z facetami zanim poszli do szkółki no i jak związek był kontynuowany. Czy jest w tym ziarnko prawdy?
I jak wygląda prawdziwe codzienne życie u boku policjanta? Mam na myśli charakter takiej osoby czy praca ma wielki wpływ?


Pozdrawiam

Edytowane przez Nikesta
Czas edycji: 2011-11-30 o 19:21
Nikesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując