Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-23, 10:41   #1291
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Madzieńka! Mam do Ciebie pytanie. Chcę uzyskać niezbyt ciemny brązik, taki jasny kasztan z lekka czerwonawo-rudawy albo druga wersja niezbyt ciemny brąz, nie czarny. W jakiej proporcji zmieszac heenarę i kalpi tone? Czy da się to zrobić? Boję się intensywnej czerwieni, rudości i czerni. Mam jasną oprawę oczu.
Próbowałaś może produktów eld?

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------




Czy na 1 zdjęciu to Twoje nturalne włoski? Określiłabym je raczej jako blond a nie brąz.

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------




A w jakich proporcjach?
Kochanie eld uzywalam bedac nastolatka i jakos nie przypadla mi ta henna do gustu, zawsze trafialam na jakies plewy. Pozniej jak wprowadzili henne w pascie to ta w tubkach, uzywalam jej jakis czasale sporadycznie, bo odkrylam henne innej firmy wspaniala henne, nie pamietam jak sie nazywala ten producent, mial tez indygo i to bardzo dobrej jakosci tyle, ze ja pacan nie zwrocilam uwagi. Majreg nigdy nie stosowalam heenary i Kalpi tone razem jedynie Nupur i Kalpi Tone, zeby uzyskac ciemniejszy braz, wiec ci kochana nie poradze, przykro mi. Nupur mam juz sprawdzony ale nie wiem jak z Heenara by to bylo.
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora