Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-23, 16:19   #1293
amber33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Dziewczyny, wtrace swoje trzy grosze bo od lutego tez hennuje wloski i jak wiekszosc zaczelam hennowac venita i czytaniem na forum waszych postow, potem Eld ktora sypala sie po calym domu z moich wlosow ale meczylam sie z tym nakladaniem i bajzlem bo w styczniu dwa razy dekoloryzowalam wlosy wiec niewiele braklo a by odpady.To byla ostatnia deska ratunku dla nich.W czerwcu wyjechalam na wakacje na wyspy. Pomyslalam ze tam na kazdym rogu znajde odpowiedni sklep ale nic bledniejszego. Powiem wam tylko ze dostalam mix henny z amla i shikakai a hiduska w sklepie mi powiedziala ze mam dodac tylko mocnej herbaty i sok z cytryny. Najpierw zrobilam bez herbaty i byl intensywnie miedziany kolorek a za drugim razem dodalam mocnego naparu herbaty i mam teraz ladny brazik z jasniejszymi refleksami. Najwaniejsze jednak ze im dluzej stosuje henne tym bardziej przekonuje sie ze moge miec na glowie kolor jaki sobie wymarze. I jeszcze jedno, jak ja rozrobilam to nie powstala papka ale bardziej emulsja, pieknie sie rozprowadzila i ani sladu po moich wyczynach na podlodze i kaflach. Jak ktos jest zainteresowany to piszcze mam zapasik.
amber33 jest offline Zgłoś do moderatora