Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-24, 11:53   #1309
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez beata11 Pokaż wiadomość
Niestety nie znam tej henny.
Zobacz co ma w składzie.
Sama henna daje zawsze rudy, żeby oziębić kolor trzeba dodać innych ziół ..
Taką mam
http://www.allegro.pl/item700987892_...osy_indie.html
Tylko ciemny brąz.

Wydaje mi się, że np. do farb Khadi z helfy.pl nie trzeba dodawać już innych składników, bo mają w sobie różne mieszanki. Ale może się mylę, jestem dopiero nowicjuszką jeśli chodzi o hennę

Cytat:
madzienka79
Te 40 zl to razem z przesylka, tutaj nie watpie, ze za przesylke przyjdzie ci wiecej zaplacic niz za produkt jezeli jest on wysylany ze Stanow to na przesylce zarabiaja i wydaje sie nam, ze to taniej, ale sprobuj sie dowiedziec. Mi ostatnio na mazidlach wyszlo za przesylke 130 zl do londynu plus ponad 80zl za produkt a dokladnie indygo ale prawie pol kilo bo mniej mi sie nie oplaca zamowic. Moj nupur jest w innym opakowaniu takim jak na allegro, moze na USA produkuja inne opakowania.
Tak muszę sprawdzić. Tylko od razu przerzuca mnie do zapłaty a nie pokazuje ile wynosi przesyłka. Dlatego boję się podawać numer karty a później może wyskoczyć mi np. 100zł przesyłka

Z allegro płacę tylko za produkt Pytałam się faceta.

madzienka79 Powiedz mi tylko czy to jest czysta henna, żeby uzyskać brąz musiałabym dodawać inne składniki ?


Hehe ale Was męczę pytaniami tylko naprawdę boję się, że będę marchewką
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora