Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-26, 18:41   #1320
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madzienka79 Pokaż wiadomość
Stosowalas Heenare? Mi ciemne wlosy wyrudzila potem stonowala sie do zlotego kasztana z rudymi refleksami. Moze trzymaj dluzej henne na wlosach i ogrzewaj co jakis czas goracym strumieniem powietrza z suszarki. wlosy tez mi szybko rosna dlatego dzisiaj znowu siedze z henna na wlosach tyle, ze ja daze do odcienia jak najciemniejszego.
No właśnie ja mam taki kasztan złoto-rudy...i nie chce takiego. Trzymam chne ok 2h a im dluzej trzymam tym bardziej czarwonawy i ciemny odcien jest, co mi już wogole nie odpowiada...

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
Nerla zrobilo mi sie tak samo wlosy ciemny kasztan , do slonca tylko cos tam rudosci .. no ja sposobu nie znalazlam tylko.. dalam rozjasniacz na 10 min. ..
wlosy mi nie ucierpialy w ogole , pisalam juz na innym watku - no ale moje wlosy sa olejowane juz bardzooo dlugo i zauwazylam ze nic sie z nimi nie dzieje po jakis eksperymentach ( jak nakladalam kilka miesiecy wczesniej chne to tez rozjasnialam z ciemnych braz do niej) Na razie sa sliczne , taki jasniutki rudy . Pewnie jak zaczna odrastac to znowu walne chne
hmm rozjaśniacz to dla mnie ostateczność..skoro nic nie poradzicie kochane dziewczęta, to chyba wypiore je ostro z mojej ukochanej chny i siegne po jasniejszy odcien farby...a tak bardzo nie chce tego robić...
No ale dziekuje wam za odpowiedź
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora