Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-19, 15:57   #2475
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej dziewczyny

Wiem że macie mnie już dość ale przekonałam się co do tej palette c10 i jednak jej użyję.

Bunny czytałam o niej na wątku najlepsze farby blond.Doradzałaś tam dziewczynom i były zadowolone z farbki palette.Mam jednak jeszcze pytanie do Ciebie.Pisałaś ma że mam trzymać 50 min na odrostach i 10 na długości.I tu mam pytanie czy mam trzymać 50 na na odrostach i wtedy dopiero nałożyć na dlugości na 10 min?Czy nałożyć na odrosty i po jakichś 30 min zacząć nakładać na długości i trzymać 10 min i po upłunięciu tych 50 min od końca nakładania na odrosty wszystko zmyć?Nie wiem czy mnie zrozumiałaś przepraszam że zadręczam Cię pytaniami ale wolę się dopytać jak zrobić coś zle

A mogę wiedzieć jakiej odżywki uzywasz po farbowaniu??Bo z tego co wiem to nie ma jej dołączonej do tej farby palette.Wiem że musi to być taka która zakwasi włos ale jaka jest najlepsza?


a tak a propo do wszystkich stałych bywalców na tym watku wybaczcie mi moją niewiedzę ale dopiero zaczynam moją przygodę z samodzielnym farbowaniem i proszę o tolerancyjność i wyrozumiałość.Może was to wkurza ale w końcu każdy kiedyś zaczynał i wszystkiego nie wiedział.Mam nadzieję że mnie zrozumiecie.: roza:
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora