Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-19, 17:56   #2490
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
Witajcie

Nie udzielam się w waszym wątku,ale dużo podczytuje. Mam do Was pytanie i do Bunny, bo nie wiem co robić dalej

Farbowałam Alfa 11.11 i 11.20 na wodzie 9%, nie wychodzi mi to tak jasno jakbym chciała (przez lata farbowałam rozjaśniaczem i podobny efekt chciałam uzyskać). Pytanie mam takie czy mogłabym spróbować ta sama mieszankę 11.11 i 11.20, bądź 11.11 i 11.10 z woda 9% (taka mi proponowała Bunny) albo ja sama mysle o wodzie 12% (tylko ze to juz u fryzjera nie w domu)?

Pisałam również z dziewczyna która udziela się również w watkach włosowych (nicku nie zdradzam, bo może by sobie nie życzyła). Polecała mi farby Koleston Perfekt 12.89, 12.96 i 12.16. Może spróbowałabym zrobić 12.89 tez na wodzie 12% ?

Bardzo bardzo prosze o Wasze porady
w tamtym tygodniu o tym pisałam byłam u fryzjerki (w galerii handlowej,bo tam robią Alfaparfem),ale jakaś taka mało rozgarnięta mi się wydawała ta Pani,albo może tylko mi sie tak wydawało, odrazu powiedziała,ze nie da rady, poradziła rozjaśniacz.
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora