Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiersze i życzenia na różne okazje
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-27, 22:53   #21
aramis_26
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 463
GG do aramis_26
Dot.: Wiersze i życzenia na różne okazje

Cytat:
Napisane przez MaLeNkA84 Pokaż wiadomość
Aramis można by taki wątek założyć. Ja też sama tworzę różne takie wiersze i wierszyki. Tylko jest mały problem. Ja nikogo stąd oczywiście nie posądzam, ale co by było jakby wkradł się tu ktoś kto wykorzystałby naszą twórczość jako swoją?? A takie historie się zdarzały niestety (słyszałam o takich)Trzeba by było pomyśleć o jakimś patencie.... Ale pomysł z wątkiem dobry.
Witaj.
Mam - jak to się mówi - na swoim koncie bardzo pokaźny zbiór wierszy, liryków i opowiadań. Jest ich już w tej chwili ponad czterysta, lecz tylko pewną ilość wypuściłem z przytulnej prywatnej szuflady na wolność. Te które wyfrunęły na światło dzienne to w części nawet bardzo osobiste, można rzec nawet intymne. Ponieważ nigdy nie wstydziłem się ujawniać swoich uczuć, nie miałem przed tym oporu. Wszystkie pisane były pod wpływem chwil, które odbiły się swoistym echem w mojej duszy. Część z nich od dawna krąży w internecie i nie jest dla mnie istotne czy ktoś podpisze się pod nimi zamiast mnie. Ważne było i jest to , że może czasem komuś wpadną do serca słowa przez serce dyktowane, że przyniosą radość, chwilę zadumy lub moment zastanowienia się i pochylenia nad ludzkim losem, że ktoś przytuli je do siebie na chwilę lub na dłużej Wystarcza mi , że sam wiem kto jest ich autorem. Dlatego podpisuję się z reguły jedynie inicjałami nie dbając o prawa autorskie.
Jeśli jest ważne by Twoje myśli obleczone w słowa i ułożone w rymy były sygnowane zawsze i wszędzie wyłącznie przez Ciebie, to chyba powinnaś znaleźć najpierw jakiegoś wydawcę i opublikować swoją twórczość.
Pozdrawiam serdecznie bratnią duszyczkę, będącą chwilami tak jak ja w obięciach twórczej weny./ aramis
aramis_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując