Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak rozpoznać czy facet chce nas wykorzystać?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-26, 08:50   #15
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: jak rozpoznać czy facet chce nas wykorzystać?

Cytat:
Napisane przez moniaszelki Pokaż wiadomość
witam drogie koleżanki
chciałam was zapytać, jak według was, powinna rozwijać się relacja damsko-męska? jak rozpoznać, czy facet chce nas traktować choć trochę poważnie, czy po prostu chce wykorzystać-czy to miło spędzić czas i nara, czy być przytulanką na chwilę.

pytam, bo kolejny raz się z taką sytuacją spotkałam. ja szukam relacji, związku. nie na chwilę. tydzień, dwa. z jednej strony można być zimną, zamkniętą w pozycji obronnej kobietą, która po jakimś(?) czasie, jak już będzie miała pewność co do czystych intencji faceta otworzy się na większą bliskość z nim. ale z drugiej, aby znajomość się rozwinęła, trzeba okazywać zainteresowanie, angażować się, aranżować rozmowy, spotkania. gdzie leży ta granica? jeśli okazujemy zainteresowanie, to wiadomo, że chcemy czegoś więcej. dochodzi do pocałunków, a potem cisza.

czy da się to rozpoznać wcześniej bez grania niedostępnej. jak nie być naiwną. jak nie dać się zagarnąć do roli chwilowej przytulanki?

to może przestań szukać po prostu - wierz mi, że ta relacja sama się znajdzie.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując