Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-15, 18:21   #4265
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
a prospos poczty.... właśnie wróciłam. poczta do 18, ja po pracy 17.45 szybko, szybko /lód na drodze/ przejazd kolejowy zamknięty ...ufff dotarłam 17.55. Kolejka aż do drzwi to se myślę - fajnie, ze ejstem ostatnia, to nikt nie będzie za mną przeklinał (jak zawsze) że sto paczek wysyłam. A tu za mną jeszcze 6 osób wpuscili i znowu każdy za mną wzdychał i jęczał, bo jezuuuniuu ile ona wysyła




aaa, rajstopy...ja poszukuje i zawsze mam problem ze znalezieniem takich grubych, no takich jak dziecięce rajstopki są.
Matko... ja dzisiaj wysyłałam jakieś 10 listów i 2 paczki, też ludzie za mną nogami przebierali, zwłaszcza że odeszłam od okienka 5 minut przed przerwą Pani, która w nim pracuje... a ludzi ogonek aż do drzwi. Ale tłumaczyłam sobie w duchu - trudno kto pierwszy ten lepszy. I też denerwuje mnie, że na 6 okienek tylko jedno obsługuje paczki. Choć fakt faktem do pozostałych też wiecznie kolejki (ludzie robią wpłaty ). No ale mogłyby chociaż 2 okienka paczki obsługiwać... Co z tego, że mogłam dziś z tymi listami iść do "listowego" okienka, skoro za chwilę musiałabym stać do paczkowego z tymi dwiema paczkami tak czy tak. Wrr. ALE - szybkość przesyłek się poprawiła ostatnio


Aaa - rajstopy grube mają fajne w H&M


Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Mikołaj do mnie przyszedł!!!

I wiem, kim się posłużył

Zachowujemy tajemnicę, czy mogę tutaj podziękować?

Na razie anonimowo: : cmok:
Oto dowód, że poczta się stara Jak to już, od wczoraj i już doszedł? No chyba ze Angel Cię wylosowała hehe Pochwal się co i od kogo
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora