Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-06, 13:58   #809
Kileczka
Zadomowienie
 
Avatar Kileczka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: zachód : )
Wiadomości: 1 127
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Zostały mi jeszcze 3 egzaminy i wakacje. Ale wierzę że dam radę, pozaliczam wszystko w terminie i przed końcem czerwca będę się mogła bez stresu cieszyć latem

Byłam dzisiaj z TŻ'etem i przyjaciółmi nad jeziorem, opaliłam się troszkę, próbowałam chronić jakoś włoski. Jednak i tak po jeziorze takie szorstkie, jadąc na działkę kupiłam reklamowany ostatnio zestaw bo był w promocyjnej cenie Nivea Long Repair polecany dla włosów długich jak i dla osób które chcą mieć długie włosy, że niby dba o włosy od nasady po przez długość aż po same końce - zobaczymy
Składniki ma całkiem całkiem a że jeszcze nigdy nie stosowałam szamponu i odżywki z tej samej serii liczę na jakieś dobre efekty.
W swojej szafce mam 2 szampony typowo apteczne albo ze sklepu fryzjerskiego, odżywki tak samo, więc pomyślałam że od czasu do czasu można się skusić na coś drogeryjnego
Może stosował już ktoś?

Chyba zacznę nosić włosy związane w wysokiego koczka, jest to dość wygodne na obecne upały, modne a w dodatku nie ukazuje tak mojej długości która mi nie odpowiada. A później gdy odrost będzie na prawdę duży łatwiej mi będzie ukrywać różnice pomiędzy kolorami jeśli przyzwyczaję siebie i innych do związanych włosów. Fajne są też dobierane warkocze tzw. kłosy.

Oto kilka zdjęć które mnie zainspirowały, a zdjęcie na końcu lubię najbardziej ponieważ ten ciemniejszy kolor jaki ma ta kobiety to zbliżony do mojego naturalnego... Jak mogłam go nie docenić?
Ja odkąd zaczęłam zapuszczać włosy to ciągle je związuje, bo nie wyglądają dobrze bez np. prostownicy. Bardzo podobają mi się te warkocze, ale mimo ciągłych prób mi nie wychodzą.
Rzeczywiście ten kolor bardzo ładny Ech bądź mądrym po fakcie. Po co farbować jak się ma taki ładny kolor, dopiero teraz to doceniamy.
__________________
Dbam o włosy od września 2010.
cel-35-37-39-41-43-45-47-49-51-60cm- na początek.
Od lutego 2011r. wracam do naturalnego koloru włosów. Odrost-13cm
Kuracja drożdżowa: 14.03. Pasemko kontrolne 28cm.

________________
"Świat cierpi na brak mężczyzn, szczególnie tych, którzy są cokolwiek warci."
Kileczka jest offline Zgłoś do moderatora