Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nietypowy problem prosze o pomoc
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-24, 21:30   #1
Samozwaniec69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Exclamation

Nietypowy problem prosze o pomoc


Witam mam pytanie i prosze o szczera pomoc. Dzis po stosunku z moja dziewczyna okolo godziny 15 uzywajac prezerwatywy lezelismy sobie i ogladalismy filmy. Okolo godziny 19 przejawila ochote na nastepny stosunek i tutaj sie zaczyna moj problem poniewaz zawsze zakładam prezerwatywe po kilkuminutowej penetracji mam obawy ze na członku zostawly sladowe ilosci spermy i moglo to doprowadzic do przypadkowego zaplodnienia czego bardzo bym nie chcial. Bardzo prosze o porade gdyz istnieje mozliwosc udania sie do ginekologa z prosba o pigulki zapobiegajace ciazy do 72h od stosunku. Czytalem o tych tabletkach i sa ona bardzo silne i niekorzystne dla organizmu. Nie chce zeby je brala. Ale jezeli bedzie taka potrzeba pojde do ginekologa i poprosze go o recepte (ona nie wiem dlaczego nie chce isc sama). Czy istnieje ryzyko niechcianej ciazy ? Czy test ktory mozna nabyc w aptece da pewnosc po tak krotkim czasie od domniemanego zaplodnienia ? Jestem jeszcze mlody i niezbyt doswiadczony w tych sprawach wiec prosze o szczera porade.
Z gory dziekuje.
Samozwaniec69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując