Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W czym do... kasyna?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-25, 13:24   #1
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje

W czym do... kasyna?


Cześć

To mój pierwszy wątek na modowym i z pewną nieśmiałością wrzucam zdjęcia i pytam o radę ale w zasadzie również pierwszy raz jestem w sytuacji, w której totalnie nie wiem, jak się ubrać.

Otóż we wrześniu odwiedzam mojego chłopaka za granicą i planujemy odwiedzić jego rodziców w miasteczku, które słynie m.in. z największego w tym kraju i jednego z najbardziej eleganckich w Europie kasyn (nie, nie chodzi o Monte Carlo ). Chłopak zaproponował, że któregoś wieczoru możemy się tam wybrać, a ponieważ nigdy nie byłam w takim miejscu, to dlaczego nie.
Oczywiście obowiązuje dress-code - stroje wieczorowe. Facet wbija w garnitur i po problemie, a ja mam problem spory Szczerze mówiąc, nie występowałam w sukni wieczorowej od studniówki i w eleganckich miejscach po prostu nie bywam. Z drugiej strony wiem, jak luźne podejście mają teraz ludzie do różnego rodzaju dress-code'ów i nie chciałabym być jedyną osobą, która wyskoczy w sukni do ziemi

Nie chcę kupować specjalnie nowych ciuchów, więc wyciągnęłam co bardziej eleganckie sukienki z szafy (dwóch z nich nigdy nawet nie miałam na sobie). Ostatecznie mam cztery propozycje. Nada się coś?
Dodatki to osobna historia, te pewnie będę musiała dokupić, ale najpierw chciałabym wybrać sukienkę.

Mam już swój typ (no, może dwa ), ale na razie nic nie mówię
Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki

Edytowane przez melkmeisje
Czas edycji: 2020-01-14 o 17:42
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując