Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-29, 14:46   #768
stokrotka_070
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
GG do stokrotka_070
Unhappy Rude plamy na włosach !!

Wizazanki pomożcie !!! Wczoraj zrobiłam coś głupiego, czego żałuję . A więc ... mój naturalny kolor włosów to naturalny ciemny blond, a od ponad pół roku farbuję je na bardzo ciemny brąz wpadający w czerń . Głupiej mi zachciało się przejść do naturalnego koloru, kupiłam 2 rozjaśniacze, jeden w kremie i jeden tradycyjny . Wczoraj ok 15 zrobiłam z połowy tego tradycyjnego kąpiel rozjaśniającą, która nic mi nie rozjaśniła :/ Następnie się zdenerwowałam i po 1 godzinie, wzięłam rozjaśniacz w kremie i nałożyłam tradycyjnie na włosy . Efekt był taki że rozjaśniło mi odrosty na jaśniutki blond, które miałam, a ich długość wynosiła 3 cm . Dzisiaj wzięłam drugą połowę tego rozjaśniacza co mi została i nałożyłam normalnie na włosy. Gdzy wysuszyłam się wystraszyłam, mam plamy, rude, brązowe, gdzie nie gdzie czarne . Problem tkwi w tym że nie mogę ich zafarbować znowu na ciemno, bo moja szkoła się zbyt na to nie godzi . Muszę coś z nimi zrobić do środy, co radzicie ? Dalej rozjaśniać, a później zafarbować na naturalny, czy co ? Fryzjer nie wchodzi w grę Wiem że mój postęp był głupi .
stokrotka_070 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując