Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrastające włoski i podrażnienia po goleniu.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-24, 20:13   #31
blankkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Unhappy Największy letni problem ever !!!

Witam,
od długiego już czasu mam dośc poważny problem z goleniem/depilacją.
Mianowicie mowa tu o nogach i bikini.
Przeszukałam już wszelkie możliwe fora i niczego co byłoby zbliżone do mojego problemu nie znalazłam.

Przechodząc do sedna sprawy...
Moje nogi czy okolice bikini po goleniu sa strasznie podrażnione, zaczerwienione, okrutnie pieką, a co gorsza do gładkości im daleko.
Tak samo jest po depilacji nawet na drugi czy kolejny dzień - podrażnenia, wrastające włoski, bolesne pieczenie, ropne krostki.
Po goleniu czy depilacji nie mogę się niczym posmarowac bo bol jest nie do zniesienia. Jedyny co ostatnio pomaga to zwykla masc ochronna z wit.A

Próbowałam już wszystkiego(peelingi, kremy do depilacji, masci, kremy po depilacji, balsamy, wosk, pasta cukrowa,wizyty u dermatologa plus jego kuracje, zabiegi renegerujace i nawilzajace skore i wiele wiele innych) i nic zupełnie NIC nie pomaga.

Nie pamiętam dnia żeby po goleniu czy depilacji nie wystapiły wyżej wymienione zmory a skóra była gładka.

Pomóżcie, mam już tego serdecznie dosyc, wstydze sie pokazac na miescie, a co mowic na plaży... W końcu jest LATO.
blankkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując