Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zabiegi odmładzające
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-04, 15:24   #42
epilai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 13
Dot.: zabiegi odmładzające

cześć Dziewczyny,
czytam Was i też jestem bardzo zainteresowana tematem, również szukam dla siebie odpowiednich zabiegów, jeśli chodzi o thermage, to wlasnie przeczytałam o tym w chyba Twoim Stylu, napaliłam się, a potem w internecie znalazlam takie straszne informacje i raczej tego nie zrobie :-(
Madziorka,
jesteś już po zabiegach fotoodmładzania? jak oceniasz efekty? warto wg Ciebie, czy wiesz, jak się nazywało to urządzenie dokładnie? ile placiłaś za zabieg i jakie były przerwy między zabiegami?
Ja byłam 1 raz na mikrodermabrazji i fotoodmladzaniu (w sensie pojedynczy zabieg), bo mi powiedziano, ze to mozna robić w odstępach 3 tygodnie - miesiąc i teraz się zastanawiam.... to nie bylo takie bolesne, jak piszesz, owszem dziwne, niezbyt przyjemne wrażenie, jak kosmetyczka "strzelala" tym swiatlem, bo mimo ochronnych okularow, widac dokladnie ten czerwony blysk i bylo cos w rodzaju uklucia, ale nic przerazajacego, a potem nic mi nie bylo, nawet nie mialam zaczerwienionej twarzy.... I cena tez nie byla powalajaca, bo za mikrodermabrazje i IPL + maska zaplaciłam 340, a w niektorych gabinetach widziałam cenniki, ze zaczyna się od 500 zl, a nawet od 1000 w góre! wiesz może, czym się kierować, skąd taka różnica w cenie (wszystkie gabinety w wawie). Człowiek chciałby coś dla siebie zrobić i nawet trochę wydać, ale czasem mam uczucie, że nas naciągają :-( napisz ...
epilai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując