Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-11, 12:48   #3062
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Ja tam nie wiem skąd Wy macie takie problemy w S . Mi jak konsultantka nie pasuje i widzę, że z nią się nie dogadam to jej dziękuję i idę do innej dosłownie i perfidnie, próbki zawsze dostaję, ale zauważyłam, że trzeba być miłym i dać się wypowiedzieć konsultantce, niech wykaże się swoją wiedzą i czasami trzeba połechtać jej ego. Jak chodziłam tam wiecznie naburmuszona, przemądrzała i niezbyt miła to to do mnie wracało i szału z gratisami nie było A teraz rzadko się zdarza żebym dostała tylko jedną próbkę. A jeszcze nigdy się nie zdarzyło żebym żadnej nie dostała nawet do malutkich zakupów I zakupy robię w różnych S A jak jakaś jest dla mnie niemiła to się pytam czy coś jej dolega i czy mogę jej jakoś pomóc No i zmieniam ją na inną
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora