Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-01, 16:36   #61
bursztynka007
Raczkowanie
 
Avatar bursztynka007
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 37
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez aniaa20 Pokaż wiadomość
Zachęcona bardzo pozytywnymi komentarzami postanowiłam zrobić zakupy w BU. Mimo przeczytanych opisów mam dylemat co dokładnie zamówić.
Mam cerę tłustą, z rozszerzonymi porami, z dużą ilością zaskórników, pojawiają mi się małe krostki a do tego mam problem z naczynkami i sporo blizn potrądzikowych. Na pewno chciałabym zamówić peeling enzymatyczny i hydrolant oczarowy. Czy moglibyście mi zasugerować jakie inne produkty powinnam jeszcze wybrać? Myślałam nad kremem rozjaśniająco-wygładzającym AZELO/BHA, olejem tamanu, jakimś olejkiem (np. lemon), tonikiem z kwasami AHA/BHA 10% i do nawilżenia żel hialuronowy.
Wiadomo, że nie można wszystkiego naraz
stosować, dlatego ciężko mi się zdecydować co najlepiej wybrać.
Wiem, że pewnie podobne zapytania są już na forum, ale jest tak dużo wpisów, ze trudno jest je ogarnąć dla osoby która jest pierwszy raz na wątku
Chyba mamy dosyć podobne cery. Nie wiadomo, co się u ciebie sprawdzi, ale mogę ci napisać czego ja używam. Tonik BHA2% - dla mnie rewelacja, bo mnie nie wysusza, nie podrażnia i miałam po nim gładziutką skórę z mniejszą skłonnością do nieprzyjemnych niespodzianek. Olej tamanu łączę z podwójnym żelem hialuronowym2%, ale nawet z olejem żel ściąga mi skórę i nie czuję się z tym komfortowo. Stosuję go chyba za rzadko, bo nie widzę na razie jakiegoś pozytywnego wpływu na cerę. Peeling enzymatyczny fajna rzecz, dobrze wygładza skórę, choć ja zawsze wolałam peelingi drobnoziarniste, bo wydawało mi się, że lepiej ścierają naskórek, więc do enzymatycznego ciągle się przyzwyczajam. Ze względu na rozszerzone naczynka nie mogę stosować kwasów AHA, bo robią masakrę na mojej twarzy. Próbowałam kilka razy i już wiem, że wybitnie mi nie służą.

Edytowane przez bursztynka007
Czas edycji: 2011-08-01 o 16:42
bursztynka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując