Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCM - Metoda czyszczenia olejem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-30, 17:32   #4020
bestpaczus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 44
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Dziewczęta, ja bym o poradę poprosiła Bo już sama nie wiem co robić.
OCM stosuję od 2-2,5 miesiąca, mieszam olej lniany z rycynowym, ostatnio z kapką olejku lawendowego, bo niby antybakteryjny. Skórę zawsze miałam mieszaną, raz mega tłustą, a innym zupełnie przesuszoną, przy tym całą zapchaną i takie tam różne cuda. I po OCM jest mi z jednej strony cudownie - przyjemnie,nic nie ściąga, buzia przyjemna w dotyku,błyszczy się mniej.
A z drugiej - wysyp. I teoretycznie byłam na to przygotowana. Tylko nie wiem czy WIELKA ilość podskórnych gul to rzecz normalna :/ I pojawiają się w różnych miejscach, w ciągu ostatnich kilku dni namnożyło się ich na czole (a dodam,że najgorszą sytuację miałam zawsze w okolicach brody). Gdyby nie te gule, a zwykłe np. pryszcze, to ok, zawsze się pojawiały i coś tam się może oczyszcza... Jak myślicie? Stosować to dalej, czy jednak tylko sobie krzywdę robię?

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Dodam jedynie,że zawsze miałam wągry,a odkąd stosuje oleje to zniknęły. Więc teoretycznie z "nowych"zanieczyszcze ń, chyba nie powinno mi nic wyskakiwać... Ale fakt faktem, że buzię mam dużo gorszą niż chyba kiedykolwiek
bestpaczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując