Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-26, 11:21   #798
aniula884
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 97
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość

aniula884- Jeśli są rozjaśnione bez pigmentu, to żeby się równomiernie zafarbowały i farba nie spłynęła po pierwszym farbowaniu zrobiłabym pół na pół 6.7 z 7.0, bo mixton i tak Ci przyciemni o pół do 1 tonu. Skoro masz rudo/czerwone to przydało by się niebiesko zielony kolor położyć. Jeśli masz więcej rudych to niebieski je zakryje, ale może wyjść trochę fioletowy, bo niebieski zneutralizuje rudy, a czerwień której nie zneutralizujesz po połączeniu się z niebieskim utworzy fioletową poświatę (refleks). Możesz mieszać 6.7 z 0.88 tylko 0.88 daj tak jak pisałam niżej na 60cm "glistę" farby 6.7 daj 2 do 4 cm mixu 0.88.
Ja Color Touch robiłam na Leo i było dobrze. Fryzjerka nam pisała, że można używać innego oxy niż farba.
Trzymaj tak jak w instrukcji, a na pewno nie dłużej, cyba, że zauważysz, że Ci odrost rozjaśnia, ale 4% jest słaba i raczej przyciemnia niż rozjaśnia.
Zeleń wychodzi rzeczywiście jak sie położy na ciepły złoty/żółty - zimny popielaty/niebieski, bo żółty + niebieski = zielony.....mieszanie kolorów się kłania
Czyli z tego wychodzi ze mam zmieszac 60 ml( 6.7 farby) z 3 ml mixtonu i do tego oxydant 3% 120ml tak jak w instrukcji farby wella color touch,dobrze zrozumiałam ? bo niby ta farba 6.7 powinna zniwelować czerwone refleksy a w połączeniu z niebieskim mixtonem wyjdzie turkus czyli rudych refleksów tez po tym farbowaniu nie powinno byc :P a jeszcze mam takie pytanie bo chce rozjasnic jeszcze troche te włosy i zazwyczaj po spłukaniu tego rozjasniacza odrosty robia mi sie zółte to jakbym połozyła na nie sama farbe 6.7 oczywiscie z oxy to nie powinno nic złego sie stac ?
aniula884 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując