Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy jestem w ciąży?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-22, 12:12   #6
alonka00
Zakorzenienie
 
Avatar alonka00
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 3 547
GG do alonka00
Dot.: Czy jestem w ciąży?

Cytat:
Napisane przez maadziakk Pokaż wiadomość
Cześć. Z moim chłopakiem 3 tygodnie temu ostatni raz współżyliśmy, niestety mieszka daleko, więc współżyjemy gdy jesteśmy razem. Zawsze się zabezpieczamy, nigdy nie kończy w środku, tylko wyjmuje. Moim zdaniem nie było możliwości, aby doszło do zapłodnienia. Czy nawet jeśli na ręku, palcach została sperma i palce były wkładane do środka to mogło by dojść do zapłodnienia? Tydzień temu powinien mi się pojawić okres, niestety do tej pory go nie ma. Półtora roku temu miałam tak, że okresu nie miałam prawie 8 miesięcy, poszłam do ginekologa, nie powiedział mi konkretnie co się dzieje tylko, że mi się rozregulowało, przepisał mi tabletki antykoncepcyjne i od razu miesiączka występowała. 4-5 miesięcy temu przestałam brać te tabletki, ponieważ mój ginekolog powiedział mi, że już powinno być dobrze, nie muszę ich brać, ponieważ powinno wszystko wrócić do normy. do tego czasu 4 miesiączki były normalnie, lecz teraz nagle się nie pojawiła. Czy to może być objaw ciąży, czy ponownego rozregulowania się mojego cyklu? Dodam, że nie mam żadnych objawów, jedynie co mnie dziś lekk0 pobolewał z rana brzuch, tak jak przy miesiączce oraz mam leciutko twardawy brzuch. Na dniach czeka mnie również egzamin na prawo jazdy i bardzo się stresuje, czy może przez to się też okres spóźni?
Po pierwsze zrób test
Po drugie zmień lekarza - tabletki nie są dobrym rozwiązaniem jak nie masz okresu 8mcy! Lekarz powinien zlecić ci podstawowe badania hormonalne (lh, fst, tsh, ft3,ft4, prl)a także usg. Tak nieregularne cykle mogą być przyczyną różnych chorób - tarczyca, pcos, guz przysadki itd. Znajdź przyczynę jak najwcześniej bo później będziesz żałować że jadłaś tabletki bez diagnozy.
__________________
Mama pamięta...
6.12.2011

1.07.2013
alonka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując