Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-12, 09:23   #3997
Denticoo
Raczkowanie
 
Avatar Denticoo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 403
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Czesc kochane kobietki
Sorrki ze tak wpadam jak oszołom, ale przyszlam sie pochwalic ze wypuscili nas ze szpitala a z Mlodymi wszystko ok. Waza kazda ponad 800gr i jest super Musze tylko latac na kontrole co 2 tygodnie, ale jak to mowia, wszedzie dobrze, ale w domu najlepiej

Co do smartfonów, bo widze ze dyskusja rozgorzała, ja mam samsunga s3. Mialam iphone, ale oddalam tz, bo to jednak nie moja bajka. Mialam zamiar kupic samsunga s4, ale moja siostra ma i jak sprawdzalysmy, to praktycznie rozni sie od s3 drobnymi szczegolami i uwazam, ze nie ma sensu go kupowac dopoki jest tak zbójecko drogi
Tableta na razie nie planuje. Mam malenkiego laptopa i on sie swietnie nadaje do torebki. Jak mi sie zepsuje, to pomysle o tablecie



I prosba.. Prosze, polećcie jakies fajne zapachy wosków z YC, bo jako początkująca jestem przytloczona mnogością wyboru. Interesuja mnie zapaszki jadalne, albo jakies fajne cieple jesienno zimowe otulacze. Ewentualnie slodziaki
Bede wdzieczna za pomoc


Pozdrawiam Was i zycze Wam milej niedzieli
Świetna wiadomość Trzymaj się dzielnie w trójpaku. Niech królewny zdrowo rosną w brzuszku.

Jeśli chodzi o YC moje dwa ulubione to Vanilla Lime i Soft Blanket
__________________
Zapraszam do mnie

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline Zgłoś do moderatora