Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-04, 21:50   #4024
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
WSZYSTKIEGO NAJ cudowniejszego dla całego wątku w Nowym Roku, jakże pieknym 2010

Eustaszku, a jakie shadesticki Ci sie podobaja? I co pieknego jest w hypnotizing?
Hypnotizing (beżowy brąz z szarym odcieniem i połyskiem, ma dobre krycie) jest podobny do mouvment ( ale to mogę zasugerować po swatchach bo mouvment nie mam) tylko jaśniejszy, zeswatchowałam go ze Illegal Cargo i Circa Plum ale po tym swatchu stwierdzam że nie widzę w nim fioletu ( więc raczej mouvment ). Świetnie się blenduje ( to dla mnie jest ważne bo kiepsko mi idzie ) a przez to że jest złamanym odcieniem to daje mnóstwo możliwości co do zestawień kolorystycznych np. z szarościami, niebieskościami, brązy, miedziane kolory, ja nawet spróbowałabym ze złamanymi zieleniami i różami.

A co do shadesticków to mi wpadły w oko dwa najjaśniejsze Cuddle kremowa żółć z mocnym połyskiem i Nurture pastelowy róż też z mocnym połyskiem a Relaxed to ciemny ciepły czekoladowy brąz ale najmniej mi sie spodobał jakoś nie miałabym pomysłu na jego użycie

osz w mordę ale się rozpisałam

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2010-01-04 o 22:09
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora