Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-15, 10:25   #2119
mydreams24
Raczkowanie
 
Avatar mydreams24
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 107
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez GreenSlinky Pokaż wiadomość
Zastanawiam się co raz bardziej czy nie pójść do lekarza po skierowanie do endokrynologa... Zauważyłam, że pojawiło mi się owłosienie na brzuchu,nie taki "meszek", a normalne,czarne włoski. Czytałam, że to może oznaczać podwyższony poziom testosteronu.Może to przyczyna mojego trądziku? Do tego w dłuższych odstępach czasu (nie wiem, może raz na miesiąc) mam napady takie bardzo silnego, rwącego bólu po środku podbrzusza,który trwa kilka-kilkanaście sekund. Przyznam, że mam to już od dosyć dawna. A to chyba nie jest normalne? Troche się boję.
Ja mam tak samo Co do owłosienia to na brzuchu mam tylko 2 czarne włoski ale jednak są, z trądzikiem też się męczę, już od 10 lat,praktycznie od kiedy zaczęłam miesiączkować,mam bardzo bolesny i nieregularny okres... moim znaniem to jednak hormony jak będziesz u endokrynologa to daj znać
mydreams24 jest offline Zgłoś do moderatora