Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło. ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-08, 18:21   #438
dorotka z krainy ozz
Raczkowanie
 
Avatar dorotka z krainy ozz
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: skąd inąd, czyli zróżnąd
Wiadomości: 116
Dot.: Moja twarz się świeci...

Dziewczyny z pewnością mają rację, doradzając Ci nawilżanie cery, skóra dobrze nawilżona to zdrowsza i młodsza skóra.
Czy nawilżanie pomoże zwalczyć problem ze świeceniem? Hmmm...
Mnie nie pomogło Cerę mam na pierwszy rzut oka normalną, bez trądziku, naczynek itp, o zdrowym kolorycie. Mam tylko jeden odwieczny niezwalczelny chyba problem, czyli błyszczenie.
Próbowałam chyba już wszystkiego czego tylko można. Moja cera z pewnością jest dobrze nawilżona, bo o to dbam, a pielęgnacja przemyslana - łagodne, lekkie kosmetyki apteczne i kosmetyki naturalne (przeważnie BU), nie opalam się, uzywam minerałów i naturalnych pudrów, generalnie nie grzeszę urodowo i staram sie cerze robic dobrze
Niestety jak się świeciłam parę late temu tak nadal się świecę, dochodzę do wniosku, że taka chyba po prostu jest specyfika mojej skóry. Być może z Tobą jest podobnie.
Też radzę nawilżać delikatnymi kosmetykami, żadnych tam żrących garnierów przeciwtrądzikowych itp. chyba że chcesz dorobić się przesuszonej, podrażnionej, przedwcześnie starzejącej sie skóry
dorotka z krainy ozz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując