Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-02, 21:30   #4574
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ja nie Ranka, ale polecam tę, ratuje wszelkie moje podrażnienia i skóra rano jak dupcia niemowlaka




Jak dla mnie te nowe żele lepsze zapachowo niż stara seria, stara seria mnie podrażniała, a ta nowa jest bardzo ok Ja bym je uplasowała względem odżywiania i konsystencji jako lepsze niż żele UMaJ, ale troszkę gorsze niż te kremowe JDM. Dla mnie najładniejszy zapach to mango z kolendrą, a na 2 miejscu kokos (względem starej serii PN mniej sztucznie pachnie )


A który to krem?


S. w Złotych to najgorsza S. w Wawie, tam w ogóle się nie opłaca chodzić, ani na testy, ani na zakupy. Za to polecam S. w CH Ursynów i panią Ulę, strasznie fajna babka. Tylko że to mała S., więc nie wszystko w niej jest


Dla mnie te bronzery są idealnym kolorem do głębokiego konturowania


Założyłam z ciekawości tak naprawdę, jak na pudlu przeczytałam, że Tomek Kammel sobie go założył i myślałam, że na niego trafię Już nawet sobie stopy specjalnie pielęgnowałam na tę okazję A tutaj same anakondy co by już bez powitania zamaczać chciały Tak na dobrą sprawę w 48h znalazło się z 50 ładnych, z 50 mięśniaków i 1 osoba, z którą dałoby się porozmawiać


Ja bym może i chciała, ale ja na wakacjach to nawet nie wiem co bym miała na wymianę

I pozdrawiam z urlopu nad naszym morzem, a co kąpałam się w 18 stopniach I zarywa mnie pan od lodów (Never, bez skojarzeń! ) - ale on na 18 max wygląda, więc na moje prawie 30letnie oko toż to już prawie pedofilia
Kleo nawiazala do kremu BB skin79. Nie wiem ktory przypadl Jej do gustu, ale mnie "Gold"

Zawsze to lepiej, ze mlodziency Cie podrywaja niz stare dziady. Ja bedac na studiach, siedzialam na przystanku i dostalam propozycje sponsorska nigdy nie sadzilam, ze odbywa sie to tak bezposrednio.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora