Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone i piekące policzki po każdym myciu......
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-14, 09:02   #9
anias0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 40
Dot.: Czerwone i piekące policzki po każdym myciu......

Pomóżcie otóż miałam w lutym miałam zabieg z mikrodermabrazji i po dwóch tygodniach zamykane narzynka . Smarowałam buzię Cicelfate rano i wieczorem Diacneal z Aven po dwóch czy trzech tygodniach odstawiłam i zaczął się problem z moją buzią nigdy wcześniej nie miałam z nią żadnych problemów i tu nagle czerwone plamki na policzkach takie podrażnienia że na wierzchu czerwone żyłki i na policzkach tylko takie krostki czerwone . Został mi przepisany antybiotyk unidox i maśc epiduo antybiotyk nic nie pomógł maść podrażniła mi skórę jeszcze bardziej stosowałam potem same kremy z aven ale żadnej poprawy czerwone podrażnienia i te pryszczyki czerwone krostki nawet krem bambino dla dzieci wysuszał mi policzki wiec poszłam do innego dermatologa przepisał mi antybiotyk tetralysal i maść priotopic 0,03 % było to początek maja i rewelacja po tygodniu wszelkie objawy znikneły wiec antybiotyku stosował tak prze 2 tygodnie i koniec a maść miałam stosować co 2 dzień 3 a na dzień serum z witaminą C i miłorzębu japońskiego . Niestety zapominałam i stosowałam co 4 dzień priotopik ale po mimo to było ok. ale po miesiącu znowu miałam podrażniony policzek i te czerwone krostki . Wiec zaczęłam używać co drugi dzień priotopik i ale tylko tak ze dwa razy i nic dalej ten sam problem czerwone plamki i zyłki takie podrażnienia i krostki . Był to początek czerwca następnie został mi przepisany vitella Ictamo ale to chyba też od tej maści miałam wysuszone policzki podrażnione cała czerwoną twarz ogarniał mi już nie tylko policzki ael całą buzie oprócz czoła nosa i brody a smarowałam całą buzię . odstawiłam to i smarowałam buzie samym kremem z biodermy Lerge i nic dalej czerwona buzia jak bym była poparzona wszystko znikało ale po 2 godzinach rano po umyciu zelem SVR i posmarowaniem kremem rano to samo jedynie przemywałam wodą i krem buzia mnie piekła i byłą okropnie czerwona takie plamki nie chodzi mi o rumien ale o takie czerwone plamki na całej buzi i te żyłeczki i krosteczki już nie wiem co mam robic proszę mi pomóc żelu używam od lipca tamtego roku a krem miałam z biodermy ale wersje riche i nic mi nie było a tutaj nie mogę poradzic sobie z moją buzią w jakikolwiek sposób jest taka ściągnięta choć nie aż tak bardzo ale podrażnione policzki jak by wysuszone ale co robią na niej krostki . Nie wiem co łykac mam też krem z elo bazy stosowałam wczoraj wczoraj rano po umyciu miałam dalej czerwone plamy choc nie czułam pieczenia mocnego ale są krostki więcej znika tez po jakimś czasie krostki też ale zostają plamki
anias0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując