Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie widać mi zębów!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-20, 14:38   #9
patka666
Raczkowanie
 
Avatar patka666
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 68
Dot.: Nie widać mi zębów!

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ale jesli twoje usta wygladaj jak na pierwszym zdjeciu to masz bardzo piekne usta( zebym ja takie pelne i ladnie wykrojone miala) i kazdemu beda one przyslaniac zeby. na drugim zdjeciu osoba sie mocno usmiecha czyli to jest to co powinnas robic zeby ci zeby bylo widac. Jak ja mam tak przymniete usta jak na pierwszym zdjeciu to tez mi zebow nie widac, dopiero jak sie smieje. I nie powiem zeby to bylo jakies dziwne, wiekszosc ludzi tak ma, wrecz uwazam za nie ladny uklad ust/zebow jak ktos z tak przymknietymi zebami ma je mimo to na wierzchu jak sztachety od plota.
Sorry, ale ja problemu nie kumam.
problemem jest to że właśnie jak się uśmiecham (wyszczerzam ząbki ;d) to cała warga powinna iść do góry i robić taką jakby linie prostą a u mnie jest - ja to nazywam "strzałka" która tak jak wspominałam jedynki ;p

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
zgadzam się z tą wypowiedzią i rówież nie rozumiem w czym tkwi cały problem

autorko na pewno masz piękne usta oraz uśmiech, więc nie zaprzątaj sobie głowy czymś takim
dziękuje za podtrzymanie na duchu jeszcze dodam że oprócz tej tzw "strzałki" mam furteczkę między jedynkami - ale to mi tak bardzo nie przeszkadza...zamierzam założyć aparat bo mam takie szczelinki pomiędzy zębami i chciałabym je wszystkie wyprostować więc i przy okazji zniknie furteczka (a taka jedna pani powiedziała żebym tego nie korygowała bo to wygląda sexy...i tak sobie myślałam czy usunąć tą furtkę czy nie... stwierdziłam że lepiej usunąć bo wydam tyle kasy na aparat a potem mi się odwidzi że jednak nie chce tego mieć i co? ponownie mam aparat zakładać i znowu tyle kasy w to włożyć? więc lepiej już usunę, poza tym jak się uśmiecham to jakoś tak czuję się nieswojo - nie wiem czemu...zawsze śmiałam się z zamkniętymi ustami żeby nie pokazywać zębów , wychodził taki banan normalnie - teraz i tak jest lepiej bo więcej się uśmiecham - tzn "szczerze" )

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Bo to taka amerykańska moda. Tyle, ze oni mają często inny układ kości twarzy, a bardzo często te 'piękne białe ząbki' to licówki naklejone na prawdziwe zęby i wystające poza naturalne uzębienie, więc daje efekt takiego właśnie uśmiechu.
faktycznie, jest teraz moda na amerykański uśmiech i dużo gwiazd/modelek ma taki piękny uśmiech więc może dlatego mam z tego powodu kompleksy?
__________________
malinowe życie zaplątane w różową gumę do żucia
patka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując