Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialność:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-06, 12:48   #14
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Jaco Pokaż wiadomość
Witajcie,
W tytule tego wątku powinien być dopisek "wchodzisz na własną odpowiedzialność". W przeciwnym razie mogą się pojawić wnioski o odszkodowanie . Jestem dopiero (a może już ) na 152 stronie wątku a lodówka zaczyna pękać w szwach od olejków i innych mazidlano/zsk/bu buteleczek. I co nie wejdę to znowu kolejne kuszenie.... Na razie mąż nie grozi odcięciem netu ale nie wiem jak długo wytrzyma. Idzie do mnie kolejne zamówienie z Mazideł, jeszcze maila potwierdzającego spakowanie nie dostałam a właśnie się jedwab skończył i olejku z róży piżmowej jakoś tak mało. Wychodzi na to, że należałoby złożyć kolejne zamówienie ale przecież sam jedwab i róża to nieekonomiczne.... więcej powinnam wziąć
nasza krew !
Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Jaco, witaj, bratnia duszo olejomaniacza
Nie mów za głośno o tych odszkodowaniach, co?

Jestem dziś jakaś zdołowana i smutna, a na dodatek wyskoczyła mi na brodzie wstrętna gula. Wypróbuję na niej balsam copaiba solo
słoneczko świeci, będzie dobrze
a ja się już nie boję copaiba solo - cudny jest na wszelkie niespodzianki wszelkiego pochodzenia
Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Napisze o olejku z pestek malin z BU ,może kogoś z kusze
Używany kilka dni pod rząd ,zwęża mi pory na policzkach i nosie,skóra jest taka napięta ,gładka i ma ładny kolor.Codziennie nie moge używać,za bardzo wysusza mi skóre.Nie używam tych hialuronów,nie lubimy się,ale może kiedyś.
Dużo osób chwali róże piżmową,ale nie wiem dlaczego.
A olej z czarnej maliny ,to to samo , co z pestek malin?
ja go mam w serum z wit C 10% - wreszcie mam wit C, która mnie nie podrażnia

nie, maliny są dwie: czarna i czerwona
na BU jest czerwona, czarna jest chyba tylko na Mazidłach
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora