Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-03, 20:31   #1470
_Magdusia_
Raczkowanie
 
Avatar _Magdusia_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 288
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez fioletowakasia Pokaż wiadomość
dziękuję i właśnie zaczynam dbać (tak samo zresztą jak i o paznokcie )

Gimii
moje włosy kręcone, bo wspomagane pianką Bo normalnie to są strasznie nijakie - naturalnie się falują, ale przez to, są strasznie przesuszone gęste i się puszą, wiec mam dwa wyjścia: prostowanie (nie lubię, bo na moje włosy długo trwa i włosy się niszczą) albo kręcenie. A ostatnio jak mam lenia to nie robię nic i zawiązuję w kitkę czego nie cierpię, bo wygląda to okropnie. No ale cóż. Jak w końcu zadbam o włosy może łatwiej mi je będzie kręcić
Pamietaj ,że kosmetyki do stylizacji też niszczą włosy i najlepiej ich nie używać, tym bardziej latem.

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez fioletowakasia Pokaż wiadomość
dziękuję i właśnie zaczynam dbać (tak samo zresztą jak i o paznokcie )

Gimii
moje włosy kręcone, bo wspomagane pianką Bo normalnie to są strasznie nijakie - naturalnie się falują, ale przez to, są strasznie przesuszone gęste i się puszą, wiec mam dwa wyjścia: prostowanie (nie lubię, bo na moje włosy długo trwa i włosy się niszczą) albo kręcenie. A ostatnio jak mam lenia to nie robię nic i zawiązuję w kitkę czego nie cierpię, bo wygląda to okropnie. No ale cóż. Jak w końcu zadbam o włosy może łatwiej mi je będzie kręcić
Pamietaj ,że kosmetyki do stylizacji też niszczą włosy i najlepiej ich nie używać, tym bardziej latem.
A co do włosów, polecam olejek kokosowy. poczytaj troszkę o nim, a sie przekonasz.
__________________
W Niebie mnie nie chcą , a w Piekle boją się ,że nim zawładnę


_Magdusia_ jest offline Zgłoś do moderatora