Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-22, 17:22   #1380
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Lidzia podobaja mi sie te spinkowe

Orlicoooooo Egipt jest super hiper extra! chcę więcej!!!

A to moje któtkie przygotowane do walki o zdrowie i nie lamanie się na jednym zdjęciu pomalowane odzywką a drugie czerwone wibo na uczelnie Moze teraz nie ma się czym chwalić ale urosną piekne a co przepraszam za jakość zdjec ale dysponuje tylko telefonikiem

Dziewczyny chcę sobie kupic jakąs tania mięte na pazurki ale nie wiem gdzie szukać i chcę jeszcze soczystą zieleńtaka wiosenna trawę do 10 zł

A i jeszcze oświadczam że dziś wieczorem mnie nie bedzie więc nie szalejcie z postami!
Mi też podobają się Twoje króciaczki no i wierzę że urosną piękne długie i nie będą się łamać
Cytat:
Napisane przez diablica88 Pokaż wiadomość
Medzik - mnie się Twoje pazurki jak najbardziej na tym blogu podobają i zagłosowałam
Dziękuję kochana
Cytat:
Napisane przez Diana33 Pokaż wiadomość
teraz moje na szybcika, robione w tempie nieziemsko szybkim
obie łapki pokażę ale dopiero jak mąż wróci z pracy i zrobi im zdjęcie bo tak to tylko pozostaje jedna ręka na jednym zdjęciu, druga na drugim


a teraz... idę nadrabiać bo tak dużo napisałyście od wczoraj że znow zejdzie mi z godzinę
Aleee piękne
I teraz mam ochotę na frencha
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ja też takie mam te wskazujące zawijają mi się jakby (im dłuższe tym gorzej), czasem bardziej, czasem mniej...gdzieś czytałam, że to oznaka braku nawilżenia.
Zmyłam wczoraj Delię nr 99 (ciemna zieleń) i pazury lekko zabarwione dziś golasy, wieczorem zamaluję na inną zieleń może
Pokaż koniecznie jak pomalujesz

Anula, Mgiełka a no widzicie to jest aż 90 dni ale postaram się być twarda
Anula no też mi sie wydaje, bo to zdjęcie takie nie wyraźne przesłałam trzy a właścicielka bloga/u wybrała to
Carmen, Lidzia dziękuję za głos
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora