Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-20, 08:52   #4665
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.

Cytat:
Napisane przez aska698 Pokaż wiadomość
hejka
Prosze o pomoc bo już nie wiem co ja mam robic z włosami..;(
mój naturalny kolor włosów to ciemny brąz... FArbuje włosy na rudo..
i zawsze kupowałam farbę z garnbiera 100% no i kolor był nawet fajny ale szybko sie mi wypłukał.. teraz kupłam sobie farbę z Loreal i wyszedł mi za✂✂✂iście intensywny rudy..ale niestety do pierwszego umycia.. po piewszym umyciu cały kolor mi prawie zszedł..
nie wiem co mam robić zeby usyska taki naprawde intensywny rudy kolor.. i zeby mi on nie szedł.. tak szybko zeby mi wytrzymał tak z 2 miesiące az bd odrost widać

Bardzo prosze o radę..
z góry dzięki
1.wymyc wlosy z silikonów2 dni przed farbowaniem,
2.dobrze włosy zakwasic tuz po farbowaniu aby domknąc łuskę,
3.używac kosmetyków do wlosów farbowanych,
4. wzmacniac kolor między jednym a drugim farbowaniem szamponetkami i maskami z pigmentem

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez agusiaki Pokaż wiadomość
Cześć Lisiczki

Naszło mnie na zmiany.... No sama nie wiem czemu, ale mam plan Zaraz zaraz.... wróóóóóć! Wiem czemu! Wiosna jest
Mam plan na pasemka i zastanawiam się tylko czy pasemka czy baleyage w rudościach W maju chce robić, więc mam chwilkę na zastanowienie. Czy któraś z Was ma może w zasobach zdjęciowych jasną rudość w moim stylu z pasemkami?? Muszę się czymś zainspirować...
Nota bene w avatarku mam pasemka właśnie, ale na inną rudość położone. No i oczywiście też na wiosnę, tyle, że 3 lata temu Ah ta wiosna...


Widzę, że chantal przeżywa odrodzenie Od razu radzę brać tycjan o 2 tony jaśniejszy niż wynika z palety, bo wychodza ciemno i brązowo jak jasna cholera

Melina - obejrzałam Twoje fotki i druga + trzecia podobuje mi sie bardzo. Kolor świetny!
Jeśli zrobisz baleyage to będziesz jasna blondynką ponieważ kolor sie zleje, natomiast pasemka i refleksy wyróżniające się z rudości na poziomie 7..8.. , sama nie wiem - ja też próbowałam, ale u mnie wszystko sie zawsze zlewa...ale tak jest wiosna i zmiany kuszą.
Ostatnio wynalazłam piękny rudo-blond kolormam go w jakims piśmie, postaram się załączyc.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora