Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-25, 20:10   #4097
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
dziewczyny prosze pomóżcie !


zawsze miałam końcowke paznokcia taką przeźroczystą, a ostatnimi czasy jest biała, chociaz tylko na koncach i widac troche tego przeźroczystego, wiecie od czego to zalezy?

nigdy wczesniej tak nie miałam?
ja to mam białe końcówki z bardziej białymi i przezroczystymi plamkami... a po kąpieli przezroczycte w biale ciapki... od zawsze tak mam

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Patrzcie i podziwiajcie A tak serio, to teraz wszystkie pozbywacie się kompleksów paznokciowych, gdyż moje są najgorsze skórki pomalowane, bo jeszcze lakier mokry jak robiłam zdjęcia kształt nierówny bo chcę żeby trochę odrosły i wszystkie równo na kwadrat spiłuję..
a i udawajmy,ze mam normalne palce,a nie jak parowki...
eeeee pazurki fakt trochę nie równe ale bez tragedii, skórki poprawisz będzie ok. Tylko suuuuuchość widzę, suchość... nawet na palcach (mi się tak często robi, że aż właśnie linie papilarne białe..)
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
w załączniku
firma nie znana mi, byłam w sklepie wszystko po 5,99 zł i stały na półce, za 2 dałam 6 zł także cena przystępna nawet
dwie warstwy kryją fajnie, do tego szybko wysychają

aaaaa widzisz, ładne mają buteleczki
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Witam się prawie po Świętach

Nadrobię Was jutro w pracy. Dziś nie mam siły. Wrzuciłam do siebie mój świąteczny folklor

Więcej tu:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post26532933
suuuuper :ślina:

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
A mnie wspiera moje kochanie, bo jak na razie tylko jemu spodobał się mój kolorowy niebiesko-zielono-biało-żółty mani

I żołądek mi się znowu rozregulował, i mam okres, i nie ma nadal wyników konkursu, i mama nie chce zrobić pizzy i fooookle jestem śmutna :<
mi się też bardo podobały
a co do reszty to czasem tak jest że wszystko pod górkę... moj TZ tak miał w sobotę... lusterko w samochodzie zepsuł, dostał mandat i w ogóle pasmo nieszczesc..
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora