Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wszystko na temat BB Cream - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-09, 08:42   #798
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Aguś, mamy podobne spostrzeżenia i typy
Ooooo jak miło

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Oj, ale jesteś moją wyrocznią, bo masz podobną skórę do mojej . Dzięki za odpowiedź .
Mam nadzieję że choć troszkę Ci pomogłam i także udaCi się znaleźć swój wymarzony BB Pozdrawiam

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
kurczę, a ja właśnie od niego zamówiłam bo tylko u niego zestaw próbek znalazłam
Póki nic się nie dzieje to nie ma czym się martwić trzeba cierpliwie czekać na przesyłkę i wierzyć że przyjdzie cało i zdrowo

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez lameczka Pokaż wiadomość
kusisz
ja zaczelam dopiero uzywac moj pierwszy bb, jak je dostalam to tylko patrzylam na opakowania, tak zal mi bylo je otwierac...ale w koncu uzywam...i jakos na razie, tez patrze na siebie i wydaje mi sie, ze nie mam makijazu....widze roznice miedzy bb a normalnymi podkladami, teraz podklady wydaja MI SIE MASKAMI
Ja mam dokładnie takie same spostrzeżenia- już chyba nigdy nie wrócę do podkładów bo w porównaniu z bb wypadają strasznie sztucznie, ciężko, bez blasku i mało naturalnie
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora