Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaże dla Was
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 22:02   #860
adi_89
Raczkowanie
 
Avatar adi_89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 34
Dot.: Makijaże dla Was

Cytat:
Napisane przez ewelinusia222 Pokaż wiadomość
Dzięki wypróbuję

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Adi chodzi o ten??

http://allegro.pl/benefit-high-beam-...750216115.html

tak, chodzi mi o ten rozświetlacz. Są dostępne też jego probki 2.5g, ja właśnie taki kupiłam najpierw na allegro, z niego byłam badzo zadowolona i po zurzyciu kupiłam w sephorze. Przy zakupie większego wolałam wydać więcej ale mieć pewność, że jest oryginalny ponieważ własnie slyszalam dużo na temat podróbek. Na szczęscie probka, która miałam była oryginalna i jeżeli nie masz teraz zbyt dużo kasy albo po prostu chcesz go wypróbować to polecam tą mniejszą wersje, jest maleńka ale starcza na naprawde długo.. Ja miałam ją jakieś 4 miesiące używając prawie codziennie na skronie.
U mnie akurat wybór padł na tą rózowawą chociaż nie mam jasnej cery, jakoś ten efekt bardziej mi się podobał i na skórze w cale nie widać tego różu, ładnie zlewa się z cerą i naprawde daje subtelny niesamowity efekt

Druga sprawa jest jeszcze taka, że trzeba nauczyć się go nakładać i dobrze rozprowadzać, dziewczyny często piszą, że wychodzą plamy i nie jest dobrze roztarty.. Ja juz znalazlam na niego sposob. Po nalozeniu podladu od razu go aplikuje i rozprowadzam, gdy podlad nie zdazy wyschnac, inaczej na "wyschniętym" podkłdzie trzeba sie troche nagimnasykowac zeby ładnie sie zlał z cerą, ale jest to oczywiście możliwe
__________________
A dziś za późno, nie umiem tak głośno krzyczeć,
żebyście tam gdzie jesteście mogli mnie usłyszeć



pamiętaj, pamięć odbiera kłamcom Bóg za karę
adi_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując