Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak uzyskać taki kolor ?- wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-06, 10:22   #1646
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak uzyskać taki kolor- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
farbowany? no to nie uzyskasz szarego bez wcześniejszego rozaśnienia. wiem ze nie chcesz jasnego, ale musiałabyś rozjasnić zeby miec tylko szary na włosach nic innego pod spodem.

z fryzjerskich farb masz jeszcze mixtony z londy czy z czegos jest chyba szary/matowy mix, jak odpowiedno duzo byś go dała do poziomu np 8 to bys miała szare, no ale to też się tyczy rozjaśnionych wcześniej włosów
aha miałam sprany rudy, ale jaśniejszy niż mam teraz, farbowałam wczoraj na poziom 6, dokładniej 6.01, miał byc ciemny popielaty blond, na spranym rudym wyszedł ciepło ( zdjęcia z lampą, w słońcu jest bardzo naturalny, taki prawie jasny szatyn, w świetle dziennym w pokoju lekka poświata zieleni, ale lubię to), naturalne miałam kiedys na poziomie 7...

slowem, pewnie popelnilam bład przyciemniając, ale i tak się spierze... czyli jeśli dam na to szampon niebieski (mam szampon, nie płukankę, trzymam pół godziny) to po prostu się ochłodzi?:confu sed:

EDIT dałam na to szampon kolryzujący niebieski (nie płukankę) na 8 min, mam ciemno-stalowe włosy na razie fotek nie moge wrzucić, bo chwilowo nie mam aparatu, ale w niedzielę wrzucę nie wierzę, że się udało, czyli moja taktyka była jednak dobra!

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2012-09-06 o 15:12
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora