Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 13:50   #3260
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Pokaż wiadomość
Bunny gdzies umknela moja wiadomosc, wiec edytuje jeszcze raz





---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

pisalysmy o wellatonie 12/1
mozesz dac z 6% na dlugosci i dokladnie tak jak zrozumialas.

Cytat:
Napisane przez Justi___ Pokaż wiadomość
placenta zielona, joanna z jedwabiem żadna rewelacja w takim razie może inne pomysły ?????
moje hity maskowe znajdziesz na moim blogu- duzo tego nie ma.

Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomozecie mi jeszcze okreslic moj naturalny poziom wlosow oraz ich kolor ? wiem, ze powinno sie to robic z bliska, ale na tyle ile widac na zdjeciu ?
dla mnie 6.

Cytat:
Napisane przez xSheWolf Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale truje ;p z racji tego że mam strasznie popalone włosy, na całej długości (są degażowane) planuję jakoś radykalnie zmienić fryzurę, ale z drugiej strony chciałabym je też zapuścić więc fryzura "na chłopa" nie wchodzi w grę jak troszke widać od spodu włosy są poarbowane na brąz i tego stopniowo chcę się pozbyć (nie rozjaśniając, sukcesywnie ścinając) polecicie jakąś fryzurkę która by mi pasowała ?
hehe jak widać na zdjęciu włosy na dole są już żółte, a było robione 2 mycia temu
z takiej dlugosci i wycieniowanych to tylko bob- dlugosci jakie wolisz, tyl moze byc krotszy lub jak na kleopatre wszystko na rowno. ewentualnie paź i jego odmiany.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora