Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-25, 09:42   #2508
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Viiiivuś
Urocze bobasy
Jak możesz tak grzeszyć, łomot za chwilkę będzie , dzieci cudnych chce się pozbywać , matkowyrodnoTy czeka czekaj jak usłyszą to dopiero bunt będzie zobaczysz sama im doniosę
Ale, że jak ten Sh, że jak to możliwe, kurcze szkoda
Też się cieszę, że znalazłaś chwilkę , nawet ostatnio się zastanawiałam czy z tego wesela to Cię ktoś nie porwał nam
Aga! wspaniała kobieto! zawsze można na Ciebie liczyć czy to rada, czy to łomot
A dzieci niech się buntują, wszak rewolucje sprzyjają nieobyczajności, więc może się rozmnożą
Ano SH tak mi właśnie robi, żałuję, bo inne właściwości ma fajne Topy CC były rewelacyjne, ale, urwał, ja nie wiem które to :/ A znowu wydawać kasę, kiedy kilka działających buteleczek (w sensie świeżych, bo w działaniu takich sobie) stoi... nie uśmiecha mi się, tym bardziej, że misja top idealny nie ma zagwarantowanego powodzenia :x
Heheheheh Nikt nie porwał, ale impreza przednia Tylko przeliczyłam się myśląc, że po weselu będę miała więcej czasu na forum... studia, mecze, studia
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To ja mam podobnie (pogrubione) ...
Ejjj liczyłam na opierdziel
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
hejo!
Odgoń od siebie te myśli, to nieetyczne
Króciaki, ale ładne
Szkoda z tym SH...
Hah! nieetyczne - dobry argument
Króciaki dziękują Nawet dobrze się z nimi czuję, mimo że w sumie to wyszły w praniu
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora