Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-27, 14:01   #2055
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Zrobiłam przymiarkę. Porobiłam zdjęcia starym aparatem (nie wiem, mógł trochę przekłamać kolory w sumie), przeglądałam je i na nic nie mogłam wpaść, aż wymyśliłam, żeby zdjęcia powklejać do jednego pliku w GIMP i poustawiać je obok siebie. No i wtedy różnice robią się naprawdę baaardzo widoczne - mimo że patrzy się na zdjęcie "osobno" i wydaje się że wszystko gra.
Nie sugerujcie się tym że jest mało kolorów tragicznych. Ja naprawdę byłam obiektywna, po prostu mało takich kolorów mam A szukałam też wśród ręczników i pościeli

Zrobiłam mini-paletkę z tymi kolorami, którą załączam Jeden kolor, taki chłodny szary, pobrałam ze zdjęcia, bo wszędzie gdzie nie klikałam próbnikiem wchodził niebieski a nie chciałam przekłamać wyniku
Wybaczcie krzywe kwadraciki ale GIMPa zainstalowałam tylko w tym celu i nie chciało mi się kombinować żeby były równiutkie
Jakoś dzięki temu czuję że mi się wszystko rozjaśnia A chyba 100 przymiarek robiłam

Ciekawa jestem co sądzicie Jak dla mnie jasne/;chłodne lato, tylko ten pomarańczowo-marchewkowy mnie zbija z tropu - no ale naprawdę ładnie na mnie wygląda

Edytowane przez 201604251028
Czas edycji: 2016-04-12 o 16:02
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora