Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-04, 14:44   #4512
201703061347
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 476
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez PluszowaM Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię
Tylko, że na każdym zdjęciu to są moje włosy, nie farbuję
W kruczoczarnych byłoby mi na pewno bardzo źle, tym bardziej, że mam delikatne włosy Na tych zdjęciach oczywiście kolor jest różny, bo też różne jest oświetlenie i tak dalej - na kwiatowym była też złota blenda. Wrzucę jeszcze jedno, gdzie kolor włosów wygląda najbardziej tak jak w rzeczywistości, tzw "surowe" bez obróbki i w neutralnym świetle (tylko tu znów chodzi mi tyko o kolory, bo wysunięta szczęka czy spadziste ramiona też są tu upozowane). Może powinnam pomyśleć o podrasowaniu ich jakimiś czekoladowymi refleksami, nie wiem

Ja myślę, że ta pomadka na tym zdjęciu kwiatowym jest nieco zbyt intensywna po prostu. Myślę, że ciemny róż by jeszcze przeszedł u mnie, ale tyko w wersji zgaszonej, subtelnej. Zbyt intensywne i błyszczące szminki chyba ogólnie wyrządzają mi więcej szkody niż pożytku
Och, wybacz w takim razie, byłam pewna, że jak wiele typów letnich sięgnęłaś po farbę. Hmmm, u mnie ten kolor wygląda na bardzo ciemny brąz a spodziewałam się raczej średniego brązu z popielatym/szarym połyskiem typowym dla lat.
W razie gdybyśmy nie miały racji z tym latem przestudiuj jeszcze na wszelki wypadek prawdziwą zimę.
201703061347 jest offline Zgłoś do moderatora