Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-12, 17:50   #427
TEKIShA*
Rozeznanie
 
Avatar TEKIShA*
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Polska w kształcie serca
Wiadomości: 863
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.II

Hej Dziewczyny!
Jesteście niesamowite... Taka wiedza to na prawdę coś. Ale nie będę Wam słodzić, bo przecież i tak to wszystko wiecie

Przejrzałam poprzedni wątek, obecny oraz listę zanalizowanych kosmetyków, i akurat tego nigdzie nie znalazłam.

Powiedzcie mi, Moje Drogie, co myślicie o tym podkładzie?
Głównie interesuje mnie Czy będzie zapychać? Mam cerę bardzo podatną na wszelkie "zapychacze" i nie chcę po raz -enty leczyć długimi tygodniami wysypu krostek.
Zapewne filtr nie jest stabilny, prawda?
Może spowodować efekt "maski"?


Oriflame - Flawless Foundation (Podkład korekcyjny)


AQUA, CYCLOPENTASILOXANE, CYCLOHEXASILOXANE, ISODODECANE, BUTYLENE GLYCOL, POLYGLYCERYL-4 ISOSTEARATE, CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE, HEXYL LAURATE, BIS-PEG/PPG-14/14 DIMETHICONE, HYDROGENATED POLYDECENE, SILICA, CERA ALBA, MAGNESIUM SULFATE, NYLON-12, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, GLYCERYL POLYMETHACRYLATE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, PARFUM, HYDROGENATED CASTOR OIL, MICA, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, DISODIUM EDTA, GLYCERIN, ISOHEXADECANE, ISOOCTANE, TRIMETHOXYCAPRYLYLSILANE, PROPYLENE GLYCOL, PVM/MA COPOLYMER, PLANTAGO MAJOR, ROSA CANINA FRUIT EXTRACT, VACCINIUM MYRTILLUS EXTRACT, ASCORBYL GLUCOSIDE, BHT, CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2354_l.jpg (15,2 KB, 3 załadowań)
TEKIShA* jest offline Zgłoś do moderatora